Skip to main content

Studiewell ile Yurtdışı Üniversite

Yurt dışında üniversite okumak ve Türkiye`ye dönüşte çalışabilmek için Polonya`da YÖK denkliği olan üniversite eğitimini almanız yeterlidir. Sadece Polonya değil birçok ülkede YÖK denkliği olan üniversite eğitimin görebilir, dil okullarında dilinizi geliştirebilirsiniz. Studiewell eğitimi danışmanlık firmasıyla iletişime geçerek süreç hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Studiewell İle Yurtdışı Üniversite - Studiewell com

Studiewell İle Yurtdışı Üniversite

YÖK Denkliği Hangi Ülkelerde Var

Türkiye`nin 2018 yılında yaptığı anlaşma neticesinde birçok ülkede üniversite eğitimi almak artık hiç de zor değil. Yeter ki doğru yerden danışmanlık alın ve yurt dışında üniversite eğitimi boyunca size destek olacak danışmanlık firmalarıyla iletişime geçin. Studiewell uzun yıllardır yurt dışı eğitim alanında hizmet veren Türkiye`nin sayılı danışmanlık firmalarından bir tanesidir.

Yurt Dışı Eğitim

Danışmanlık verdiği ülkelerden de uzmanları kadrosunda barındıran Studiewell, barınma konusunda da öğrencilere yardımcı olmaktadır. Polonya`da YÖK denkliği olan üniversite eğitimi de yine bu imkanlardan bir tanesidir.

YÖK Denkliği Hangi Ülkelerde Var - Studiewell com

YÖK Denkliği Hangi Ülkelerde Var

YÖK Denkliği Olan Üniversite için Hangi Sınava Girmek Gerekiyor?

Yurt dışında üniversite eğitimi almaya hak kazanmak için bazı sınavlara girmek gerekiyor. YÖK denkliği için de mevzuat gereği yazılı seviye tespit sınavı yapılmaktadır.

Merkez Adresi:

Osmanağa Mah.
Kuşdili Cad.
H. Fazlıoğlu İş Merkezi
No:19 K:3 D:10
Kadıköy, İstanbul

Gerektiğinde sözlü sınav da yapan yetkililer, yurt dışında eğitim almaya hak kazanan öğrencileri bu süreç sonunda belirliyor. Studiewell eğitim danışmanlık firması uzmanlarıyla tanışıp, istediğiniz konularla ilgili bilgi alabilirsiniz.

YÖK Denkliği Olan Üniversite için Hangi Sınava Girmek Gerekiyor - Studiewell com

YÖK Denkliği Olan Üniversite için Hangi Sınava Girmek Gerekiyor

Studiewell Farkı

Hiçbir endişeye kapılmadan, ailenizden uzak dört yılı dolu dolu geçirmek isterseniz Studiewell ile hemen iletişime geçiniz. Bir aile ortamı sıcaklığında, barınma sorunu yaşamadan ve üniversite eğitiminizi tamamladıktan sonra oturum imkanlarından yararlanmak istiyorsanız siz de Studiewell ailesine katılabilirsiniz. Sadece İngilizce bilmek yetmiyor.

Telefon

0552 817 62 52
0216 349 34 09

WhatsApp USA

+1 251 901 38 38

WhatsApp TR

+90 552 817 62 52

Artık herkes ikinci bir dil öğrenmek için çaba sarf ediyor. Zira teknolojinin çok gelişmesi ile İngilizce artık tek bir dil olmaktan çıkmış dururdadır.

ABD Adresi:

228 Hamilton Avenue,
3rd Floor, Palo Alto,
CA 94301, Amerika Birleşik Devletleri

İş başvurularında tercih edilmek istiyorsanız en az iki dil bilmek ve yurt dışı eğitim almak size inanılmaz kolaylıklar sağlayabiliyor. Studiewell farkıyla YÖK denkliği olan üniversite fırsatlarını değerlendirmek istiyorsanız hemen iletişime geçebilirsiniz.

Studiewell Farkı - Studiewell com

Studiewell Farkı

Polonya`da YÖK Denkliği Olan Üniversite İletişim

Yurt dışında eğitim almak ve oturum alarak kariyer yapmak istiyorsanız, Studiewell eğitim kariyer ve danışmanlık hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Polonya`da YÖK Denkliği Olan Üniversite

Yorumlar

Bir Yanıt bırakın