İngiltere'deki Dil ve Yaz Okulları

Yurtdışında Dil ve Yaz Okullarında Eğitim Almak

İngiltere'deki Dil ve Yaz Okulları

Uluslararası ortam
Dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerle tanışacak ve yabancı dil öğrenme deneyimini paylaşacaksınız.

Merkezi konumlar

Dünyanın en cazip şehirlerinden bazılarında merkezi konumdaki okullarıyla öğrencilerimiz, çok çeşitli sosyal ve kültürel etkinliklere erişim imkanına sahiptir.

Sizin için doğru seviyeyi bulacağız

İlk gününüzde, yazılı bir test ve bir mülakatla seviyenizi ve ihtiyaçlarınızı belirleyeceğiz ve sizi seviyenize en uygun sınıfa yerleştireceğiz

İnteraktif derslikler

Okullarda diller dinamik ve enerjik bir şekilde öğretilir. Sınıfta aktif iletişimin öğrenmenin en etkili yolu olduğuna inanıyoruz – konuşarak akıcılığa ulaşacaksınız.

Dil yeterlilik sertifikası

Son gününüzde, dil yeterliliğinizin kanıtı olarak katıldığınız kursu ve ulaştığınız seviyeyi belirten bir sertifika alırsınız. Gerekirse bir rapor da sunulabilir.

Kalite denetimli pansiyonlar

Diğer öğrencilerle ve yerel halkla temas, bu becerileri sınıf dışında da uygulamanızı sağlar

Çok merkezli kurslar

Çok merkezli kurslar, dili birden fazla lokasyonda öğrenmenize ve yaşamanıza olanak tanır.

Küçük sınıflar, harika öğretmenler

Düzenli bireysel danışmanlık ve etkili ders planı, temel iletişim becerilerinde hızlı ilerleme kaydetmenizi sağlar. Öğretmenlerimiz özenle seçilmiş, arkadaş canlısı, yardımsever ve dinlemeye hazır kişilerdir.

Tam donanımlı dil merkezleri

Anlaşmalı olduğumuz dil merkezleri, rahat bir ortamda güncel materyaller ve kaynaklarla tam donanımlıdır. Bilgisayar odaları dersler sırasında veya kendi kendine çalışma için kullanıma hazırdır. Programlar tonlama alıştırmalarından dilbilgisi ve kelime dağarcığı geliştirmeye kadar uzanmaktadır.

Ücretsiz WiFi

Öğrencilerimiz anlaşmalı okullarda ücretsiz WiFi internet erişimine sahiptir.

Birleşik Krallık’taki Dil ve Yaz Okulları hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.