Hakkımızda

Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Studiewell, Türkiye’nin ve Dünyanın dört bir yanından İngiltere, Amerika, Kanada, İrlanda, Avusturya, Almanya, Belçika, Hollanda ve İtalya’ya eğitim veya kültür amaçlı gitmek isteyen grup ve bireylere deneyimli uzman ekibi ile profesyonel hizmet vermektedir.

İngiltere, dünyaca ünlü eğitim sistemi, köklü üniversiteleri ve dil okulları ile bir cazibe merkezi haline gelmiştir. Studiewell: Başarı odaklı öğrenciler adına seçkin üniversiteler ve dil okulları ile anlaşmalar imzalamıştır. Ayrıca sanat ve spor okulları, staj ve kariyer merkezleri gibi kurumlarla anlaşmalar yapmaya devam etmektedir. Bu sayede öğrenciler yüzlerce seçenek arasından kişisel beklentilerine en uygun yurt dışı eğitim programlarına kolayca ulaşma imkanına sahip olurlar. Studiewell, danışmanlık hizmetleri de dahil olmak üzere eğitim yolculuğunun her aşamasında öğrencinin akademik, sosyal ve kültürel alanlarda gelişimini destekler. Studiewell, diğer ülkelerdeki temsilcileriyle birlikte bu ülkelere gelen öğrencilerin her türlü ihtiyaçlarının karşılanmasına yardımcı oluyor. Bu durum öğrenci ve veliler için ayrı bir avantaj sağlamaktadır.

Dünyanın her yerinden İngiltere, Amerika, Kanada, Almanya, Hollanda, İtalya gibi ülkelere eğitim ve kültür amaçlı gelmek isteyen herkesin kişisel beklentilerine en uygun seçeneklere ulaşmasına yardımcı olur.

Studiewell’in en büyük hedefi ve ödülü, eğitim dönemi sonunda yüzlerdeki memnuniyeti ve gülümsemeyi görmektir.

Studiewell’in en büyük hayali, kariyerinin her aşamasında bir adım önde ve tercih edilen bir kurum olmaktır.

Yurtdışı eğitim fırsatlarını öğrenmek için bizimle iletişime geçiniz.