Skip to main content

Almanya`da Üniversite Okumak

Almanya`daki üniversiteler ile ilgili bilgi almak isteyen birçok öğrenciler, Studiewell ile iletişime geçebilirler. Almanya`da üniversiteler’de okumak isteyen öğrenciler için en iyi şartları hazırlayan ve üniversite boyunca öğrencilerle iletişimde kalarak, her türlü destek sağlayan Studiewell eğitim kariyer ve danışmanlık firması ile fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Almanya`da üniversiteler’ için her konuda yetkin, uzman ve yabancı ülkelerdeki eğitim ordusuyla birlikte uzun yıllardır eğitim danışmanlık hizmeti sunan Studiewell, birçok öğrencinin hayalini gerçekleştirmesinde büyük bir rol oynamaktadır.

Almanya'da Üniversite Okumak - Studiewell com

Almanya’da Üniversite Okumak

Almanya`daki Üniversitelerde Okuma Kriterleri

Almanya`da üniversite okumak aslında oldukça kolay ve birçok avantajı olan bir süreç. Kriterler çok basit. Ancak birçok öğrenci bu alanda danışmanlık almadığı için birçok fırsatı kaçırmaktadır. Hem ücretsiz okuyabilir hem de üniversite sonrasında oturum alabilirsiniz. Ama bu fırsatlardan en iyi şekilde yararlanmak için doğru yerden danışmanlık almanız gerekiyor. İşte Studiewell tam da bu alandaki boşlukları doldurmak için kurulmuş bir eğitim kariyer ve danışmanlık şirketidir. Almanya’da bir üniversite eğitimine kabul edilmek için temel kriterler oldukça basittir: Üniversite sınavında ülkenizdeki üniversitelerden birinden 4 yıllık bir bölümde okumaya hak kazanmış olmanız gerekir.

Almanya`daki Üniversitelerde Okuma Kriterleri - Studiewell com

Almanya`daki Üniversitelerde Okuma Kriterleri

Almanya`daki Üniversitelerde Okumanın Avantajı Nedir?

Her şeyden önce eğitim Almanya`da üniversite okumak ve kariyer fırsatlarından yararlanmak gibi büyük bir avantajı vardır. Diğer ülkelere göre oturum almak daha kolay ve iş imkanları çok daha fazladır. Almanya`da yaşayan Türklerin nüfusunun da çok fazla olması diğer avantajlardan biridir. Barınma giderleri 700-800 Euro arasında değişmektedir. Oldukça makul seviyede olan barınma fiyatları ve Alman devletinin öğrenciler için ekstra destek vermesi de Almanya`daki üniversiteler açısından avantaj sağlamaktadır. Yıllık 300-350 Euro`ya en iyi üniversitelerde bile eğitim alabilirsiniz.

Almanya`daki Üniversitelerde Okumanın Avantalı Nedir - Studiewell com

Almanya`daki Üniversitelerde Okumanın Avantalı Nedir

 

Almanya’da Ücretsiz Üniversite

Almanya`daki Üniversiteler Kolay Kabul

Almanya`da eğitime başlamak için dönem kaybını yaşamıyorsunuz. Diğer ülkelerle kıyasla kabul daha kolaydır. Başvuru ve kabul süreçleri düğer Avrupa ülkelerine kıyasla daha kolay ve daha az maliyetlidir. Siz de Almanya`daki üniversitelerde okumak istiyorsanız, Studiewell eğitim danışmanlık firmasından profesyonel destek almalısınız. Sadece Türkiye`de değil , Almanya`dan da uzman eğitimcileri bünyesinde barındıran firma, bu alanda uzun yıllardır hizmet sunmaktadır.

Almanya'da Kolay Kabul - Studiewell com

Almanya’da Kolay Kabul

Almanya`daki Üniversiteler İletişim

Almanya`daki üniversitelerde eğitim almak ve sonrasında oturum alıp yurt dışı kariyer yapmak istiyorsanız Studiewell ile iletişime geçiniz.

Telefon:

0552 817 62 52

0216 349 34 09

Merkez Adresi:

Osmanağa Mah.

Kuşdili Cad.

  1. Fazlıoğlu İş Merkezi

No:19 K:3 D:10

Kadıköy, İstanbul

Şube Adresi:

Fulya Mah.

Büyükdere Cad.

No:24 Hukukçular Sitesi

K:1 D:8 Mecidiyeköy

Şişli, İstanbul

ABD Adresi:

228 Hamilton Avenue,

3rd Floor, Palo Alto,

CA 94301, Amerika Birleşik Devletleri

Almanya’daki Üniversiteler

One Comment

Bir Yanıt bırakın