Skip to main content

Studiewell ile Yurt Dışı Kariyer

Yurt dışı kariyer fırsatları ile ilgili uzun yıllardır kariyer danışmanlık hizmeti veren Studiewell ile hayallerinizdeki eğitimi alabilirsiniz.  Yurt dışında eğitiminizi tamamlamak ve kariyerinize çok farklı bir ülkede devam etmek isteyen öğrencilerden misiniz? O halde sizin için bütün fırsatları araştıran Studiewell bir telefon uzağınızda!

Yurt Dışı Kariyer

Almanya`da Üniversite Okumak

Almanya'da Üniversite Okumak - Studiewell com

Almanya’da Üniversite Okumak

Yurt dışı kariyer yapmak isteyen öğrencilerin tercih ettiği ülkelerin başında Almanya gelmektedir. Hem ücretsiz eğitim fırsatları hem de üniversite sonrası sunduğu olanaklar oldukça caziptir. Türk nüfusunun yoğun yaşadığı ülkede, Studiewell`in sunduğu fırsatlar da eklenince hem okuyacak hem de gezecek harika bir dört yıl geçirebilirsiniz.
Almanya`da bir üniversiteye kabul edilmek için belirlenen kriterler diğer ülkelere göre çok daha basittir. YKS sınavında Türkiye, de herhangi bir üniversitede lisans eğitimin almaya hak kazanmanız yeterli. Geriye Studiewell ile iletişime geçerek sizin için uygun olan üniversiteyi seçmek kalıyor. Bir yıl Almanca hazırlık kurslarında alacağınız dil eğitiminden sonra kariyerinize başlayabilirsiniz. İşte Studiewell farkı tam da burada ortaya çıkıyor. Bütün bu süreç boyunca sizinle iletişimde olacak uzman bir ekipten danışmanlık alacaksınız. Yurt dışına gittiğinizde ise sizi orada bir ekip karşılayacak. Evrak işlemlerinizi, kalacağınız yer ve diğer bütün konularda size yardım edecek uzmanlar olacak.

İngiltere`de Yurt Dışı Kariyer

İngiltere`De Yurt Dışı Kariyer - Studiewell com

İngiltere`De Yurt Dışı Kariyer

Yurt dışı kariyer denilince ilk akla gelen ülkelerden biri İngiltere ve popülaritesi her geçen gün artıyor. Dünya genelinde ortak kullanılan tek dil İngilizce. İş mülakatlarında artık bildiğiniz varsayılarak ikinci dil sorulduğuna göre İngiltere kariyer yapmak için en ideal ülkelerden biri olabilir sizin için.
Dünyanın en saygın üniversitelerinden Cambridge ve Oxford`da okumanın hayalini kurmayan çok az öğrenci vardır. Ama artık bu üniversitelerde okuyup kariyer yapabilirsiniz. Studiewell ile imkansız gibi görünen bütün zorlukları aşabilir, bambaşka bir hayata başlayabilirsiniz.
Aşağıdaki tabloda İngiltere`nin en saygın birkaç tane üniversitesine dair bilgiler yer almaktadır.

Amerika O Kadar Da Uzak Değil!

Amerika O Kadar da Uzak Değil - Belçika - Hollanda - Studiewell com

Amerika O Kadar da Uzak Değil – Belçika – Hollanda – Studiewell

Yurt dışı kariyer olanaklarından yararlanmak için sayısız ülkeler mevcuttur. Amerika`da üniversite okumak istiyorum ancak imkanlarım yetersiz. diyen öğrencilerden misiniz? İmkansız diye bir şey yoktur. sadece fırsatlardan haberdar olmak için doğru yerden danışmanlık almanız gerekmektedir. Uzun yıllardır yurt dışı kariyer yapan öğrencilere rehberlik yapan Studiewell ile iletişime geçmek için daha fazla zaman kaybetmeyiniz.

En İyi Yurt Dışı Kariyer Fırsatları Hangi Ülkelerde?

En İyi Yurt Dışı Kariyer Fırsatları Hangi Ülkelerde - Studiewell com

En İyi Yurt Dışı Kariyer Fırsatları Hangi Ülkelerde

Yukarda üç ülke ile ilgili biraz detaylı bilgi verdik. Ancak bu ülkelerde kariyer yapmak için bütçeniz yetmiyorsa alternatif ülkeleri değerlendirebilirsiniz.
Kanada, Polonya, İtalya, Makedonya, Hollanda, Avusturya, Belçika, Fransa, İrlanda, Bulgaristan vb. Birçok ülkede kariyer yapabilirsiniz. Detayları Studiewell web sitesinden okumanızı tavsiye ederiz.

Studiewell İletişim
Yurt dışı kariyer yapmak için daha detaylı bilgi almak istiyorsanız Studiewell kariyer danışmanlık firması ile iletişime geçerek bilgi talebinde bulunabilirsiniz. İletişim numaraları ve adres aşağıda yer almaktadır.
Merkez Adresi:
Osmanağa Mah. Kuşdili Cad. H. Fazlıoğlu İş Merkezi No:19 K:3 D:10 Kadıköy, İstanbul
Şube Adresi:
Fulya Mah. Büyükdere Cad. No:24 Hukukçular Sitesi K:1 D:8 Mecidiyeköy Şişli, İstanbul
ABD Adresi:
228 Hamilton Avenue, 3rd Floor, Palo Alto, CA 94301, Amerika Birleşik Devletleri
Telefon:
0552 817 62 52 0216 349 34 09 WhatsApp USA +1 251 901 38 38 WhatsApp TR +90 552 817 62 52
Eposta:
info@studiewell.com

Yurt Dışı Kariyer Fırsatları

Yorumlar

  • Fuat dedi ki:

    Yurt dışı kariyer fırsatlarını değerlendirmek istiyorum. Yurt dışında bir üniversitede kariyer yapmak istiyorum. Mail attım size.

  • Funda dedi ki:

    Çok fazla fırsat var ve bizim hiçbirinden haberimiz yok. Teşekkür ederim 🙏 bu alanda çok güzel işler yapıyorsunuz.

  • Serkan dedi ki:

    Yurtdışında eğitim için fikir arıyordum burda buldum teşekkürler

Bir Yanıt bırakın