Skip to main content

Lise Diploması ile Tıp Mümkün mü?

Polonya’da lise diploması tıp ile yolların Avrupa’ ya açıldığı sayısız fırsatlar eşliğinde öğrencileri beklemektedir. Çetin geçen eğitim maratonunun ardından en isabetli tercihi yaparak kariyer planlarınızı sonlandırmak istiyorsanız Studiewell sizleri ağırlamaktan gurur duyar.

Lise Diploması ile Tıp Mümkün mü - Studiewell com

Lise Diploması ile Tıp Mümkün mü? -Studiewell

Tercihlerin gerçek hayatta ete kemiğe büründüğü son virajlardan olan üniversite seçimi çok büyük önem arz etmektedir. Studiewell sizlere sınavsız bir şekilde lise diploması aracılığıyla tıp, diş hekimliği, eczacılık, bilgisayar mühendisliği, işletme, vb. bölümlerde eğitim görme imkanı sunmaktadır. Polonya’da Lise Diploması Tıp üniversite giriş sınavı zorunluluğu olmadan üstelik denkliği bulunan sayısız branş için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Polonya`da Lise Diplomasıyla Üniversite

Tıp için Sınav Şartı

Hayallerinizdeki mesleğe çok uzak olmadığınız seçimlerde bulunurken en çok sorulan sorulardan biri de sınav zorunluluğunun olup olmadığı konusudur. Üniversite sınavına girmek zorunda kalmadan Avrupa Birliği üyelerinden olan Polonya’ da tıp eğitimi alabilirsiniz. Eğitimin sonunda almış olduğunuz diploma hem Türkiye’ de hem de Avrupa ülkelerinin hepsinde geçerlilik sağlayacak ve size sayısız fırsat sunacaktır.

Tıp için Sınav Şartı - Studiewell com

Tıp için Sınav Şartı – Studiewell

Tıp Okurken Hangi Dil Kullanılır?

Dil avantajının bireylere sayısız maddi ve manevi kazanç sağladığı su götürmez bir gerçek olarak varlığını sürdürmektedir. Polonya resmi dili Lehçe olmakla birlikte birçok branşta eğitim görürken İngilizce kullanılmaktadır. Tıp ta bu bölümler arasında bulunmaktadır. İngilizce’ yi yaşayarak tecrübe edecek Lehçe ile kültürel farklılıkları gözlemleyebilecek ve eğitim hayatınızın sonunda iki yabancı dile de hakim olarak kariyer dünyanızda anlamlı bir fark oluşturmuş olacaksınız.

Tıp Okurken Hangi Dil Kullanılır - Studiewell com

Tıp Okurken Hangi Dil Kullanılır – Studiewell

YÖK Denkliği Var Mı?

Tıp eğitiminin ardından Türkiye’ ye tekrar dönüp doktorluk yapmak isteyen öğrencilerin en çok sorduğu sorulardan biri de diplomalarının ülke içinde geçerli olup olmadığı konusudur. Diploma Türkiye için de Avrupa ülkeleri içinde geçerliliğe sahiptir bundan dolayı gönül rahatlığıyla eğitim sonunda istedikleri ülkeye gidip çalışabilmektedirler.

YÖK Denkliği Var Mı - Studiewell com

YÖK Denkliği Var Mı – Studiewell com

Polonya’ da Lise Diploması Tıp ile Oturum

Ülkeye eğitim için giriş yaptığınız süre zarfında sorunsuz bir şekilde ikamet edebilir ardından da kısmi oturum hakkına sahip olabilirsiniz. Yaşam koşullarının öğrenciler için ideal olduğu ülkelerden biri olduğu için günlük yaşamda karşılaşılabilecek sorunlar minimum düzeyde olmaktadır.

Polonya'da Oturum - Studiewell com

Polonya’da Oturum – Studiewell com

Polonya’ da Lise Diploması Tıp için Studiewell İletişim

Lise Diploması ile tıp eğitimi almak ve kariyerinize anlamlı farklar oluşturmak için Studiewell deneyimli ve bilgili danışmanları ile siz değerli öğrencileri beklemektedir.
Telefon:
0552 817 62 52
0216 349 34 09

Merkez Adresi:
Osmanağa Mah.
Kuşdili Cad.
H. Fazlıoğlu İş Merkezi
No:19 K:3 D:10
Kadıköy, İstanbul

Şube Adresi:
Fulya Mah.
Büyükdere Cad.
No:24 Hukukçular Sitesi
K:1 D:8 Mecidiyeköy
Şişli, İstanbul
ABD Adresi:
228 Hamilton Avenue,
3rd Floor, Palo Alto,
CA 94301, Amerika Birleşik Devletleri

One Comment

Bir Yanıt bırakın