Skip to main content

Lise Diplomasıyla Diş Hekimliği Okumak

Lise diplomasıyla diş hekimliği yurt dışında bir üniversitede almak istiyorsanız Studiewell ile iletişime geçebilirsiniz. Almanya, İngiltere ve Kanada`da lise diplomasıyla diş hekimliği okumak artık çok kolay. Studiewell bir telefon uzağınızda. Yılların birikmiş tecrübesiyle eğitim kariyer ve danışmanlık hizmeti veren Studiewell ile hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Lise Diplomasıyla Diş Hekimliği Okumak - Studiewell com

Lise Diplomasıyla Yurtdışı Eğitim – Studiewell

Yurt Dışında Ücretsiz Diş Hekimliği Eğitimi

Birden fazla dil öğrenmek, 4 yıl doyasıya yurt dışı seyahatler gerçekleştirmek ve birçok farklı kültür ile tanışmak istemez misiniz? Bu soruya cevabınız evet ise o halde doğru adrestesiniz demektir.

Polonya`da Lise Diplomasıyla Üniversite

Studiewell eğitim kariyer ve danışmanlık hizmeti, yurt dışında anlaşmalı olduğu kurumlarla orada üniversite okumak isteyen öğrencilere destek çıkar, barınma konusunda yardımcı olur. Ailenizden uzak kalmanın endişesini yaşamadan, bir aile ortamında eğitiminizi tamamlayacaksınız.

Yurt Dışında Ücretsiz Diş Hekimliği Eğitimi - Studiewell com

Yurt Dışında Ücretsiz Diş Hekimliği Eğitimi – Studiewell

Hangi Ülkelerde Var?

YÖK denkliği olan birçok ülkede diş hekimliği okumak mümkündür. Başta Almanya, İngiltere ve Kanada olmak üzere Türkiye`nin anlaşmalı olduğu her ülkede diş hekimliği okuyabilir, ülkemize dönüşte iş bulma imkanı yakalayabilirsiniz. Hm rakiplerinize göre daha avantajlı olacak hem de birçok dil bileceğiniz için alternatif bir sürü yere başvuruda bulunabileceksiniz. Hiç vakit kaybetmeden Studiewell ile iletişime geçerek kariyer planlamasını yapabilirsiniz.

Lise Diplomasıyla Diş Hekimliği Hangi Ülkelerde Var - Studiewell com

Hangi Ülkelerde Var – Studiewell

Sınavsız Diş Hekimliği Okumak

Üniversite sınavına girmenize gerek kalmadan yurt dışında lise diplomasıyla diş hekimliği okuyabilirsiniz. Dil sınavlarına girerek lise ortalamasıyla direkt olarak istediğiniz ülkede üniversite okuyabilir, denklik olan yurtiçi üniversitelerde de çalışabilirsiniz. Ya da kendi iş yerinizi açıp özel sektörde hizmet sunabilirsiniz.

Sınavsız Diş Hekimliği Okumak - Studiewell com

Diş Hekimliği – Studiewell

Lise Diplomasıyla Diş Hekimi Olarak Çalışmak

Yurt dışında denklik olan üniversitede diş hekimliği sonra bulunduğunuz ülkede çalışabilir, oturum alabilirsiniz. Özellikle Almanya`da oturum almak çok daha kolay. 4 yıllık üniversite eğitiminden sonra Studiewell uzmanlarından alacağınız danışmanlık ve yönlendirmeyle oturum alabilir, uzun yıllar yurt dışında çalışabilirsiniz.

Yurt Dışında Diş Hekimi Olarak Çalışmak - Studiewell com

Yurt Dışında Diş Hekimi Olarak Çalışmak – Studiewell

Yurt Dışında Diş Hekimliği Okumak

Birçok öğrenci fırsatları bilmediği için ve biraz da endişelendiği için yurt dışında diş hekimliği eğitimine pek sıcak bakmayabiliyor. Ancak durum o kadar da korkulacak gibi değildir. doğru danışmanlık ve yurt dışında gideceğiniz ülkede alacağınız destek ile süreci çok kolay atlatabilir, kariyerinizde hayal edemeyeceğiniz yere gelebilirsiniz. Başlangıçlar zor gelebilir ama doğru rehberlikle ile keyifli 4 yıl geçirebilirsiniz. Lise diploması ile tıp eğitimi almak ve kariyerinize anlamlı farklar oluşturmak için Studiewell deneyimli ve bilgili danışmanları ile siz değerli öğrencileri beklemektedir.

Lise Diplomasıyla Diş Hekimliği Okumak İçin İletişim

Studiewell eğitim kariyer ve danışmanlık ile iletişime geçerek konunun uzmanlarından detaylı bilgi alabilirsiniz. Aşağıdaki açık adreste ziyaret ederek yüz yüze görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz.

Telefon:

0552 817 62 52

0216 349 34 09

Merkez Adresi:

Osmanağa Mah.

Kuşdili Cad.

H. Fazlıoğlu İş Merkezi

No:19 K:3 D:10

Kadıköy, İstanbul

Şube Adresi:

Fulya Mah.

Büyükdere Cad.

No:24 Hukukçular Sitesi

K:1 D:8 Mecidiyeköy

Şişli, İstanbul

ABD Adresi:

228 Hamilton Avenue,

3rd Floor, Palo Alto,

CA 94301, Amerika Birleşik Devletleri
Lise Diplomasıyla Diş Hekimliği

One Comment

  • Leyla dedi ki:

    Lise diplomasıyla diş hekimliği okumak artık çok kolay. Ben okudum ve inanılmaz bir yurtdışı kariyeri yaşadım.

Bir Yanıt bırakın