Skip to main content

Yurt Dışında Üniversite

Hedefleriniz arasında yurt dışı kariyer yapmak varsa Studiewell eğitim kariyer ve danışmanlık ile iletişime geçebilirsiniz. Yurt dışında üniversite okumak, oturum almak, dil ve yaz okullarında dilinizi geliştirmek istiyorsanız doğru adrestesiniz demektir. Yurt dışındaki anlaşmalı olduğu kurumlarla ve o ülkenin vatandaşlarının da bulunduğu uzman kişilerden oluşan bir ekiple uzun yıllardır bu alanda hizmet veren Studiewell ile bambaşka bir kariyer fırsatını yakalayabilirsiniz.

Yurt Dışında Üniversite - Polonya - Belçika - Fransa - Macaristan - Almanya - Studiewell com

Yurt Dışında Üniversite – Polonya – Belçika – Fransa – Macaristan – Almanya – Studiewell

Yurt Dışında Ücretsiz Üniversite

Yurt dışında üniversite okumak isteyen öğrencilerin en çok merak ettiği konuların başında, yurt dışında ücretsiz üniversite imkanının olup olmadığı hakkında bilgi almak oluyor. Studiewell danışmanlık bu alanda verdiği rehberlik hizmetiyle öğrencilerin bütün sorularını cevaplıyor. İletişime konunun uzmanlarından bütün detayları alabilirsiniz.

Yurt Dışında Ücretsiz Üniversite - Üniversite Fiyatları - İngiltere - Studiewell com

Yurt Dışında Ücretsiz Üniversite – Üniversite Fiyatları – İngiltere – Studiewell

Barınma İmkanları Studiewell

Yurt dışı kariyer yapmak isteyen öğrencilerin karşılaştığı en büyük zorluklardan bir tanesi de barınma yerinin sorun olmasıdır. Bu alandaki boşluğu fark eden Studiewell uzmanları, öğrencilerin barınma sorununu yaşamaması için temsilcilikleri aracılığıyla her türlü desteği vermektedir.

Telefon
0552 817 62 52
0216 349 34 09
WhatsApp USA
+1 251 901 38 38
WhatsApp TR
+90 552 817 62 52

Studiewell, danışmanlık hizmetleri de dahil olmak üzere eğitim yolculuğunun her aşamasında öğrencinin akademik, sosyal ve kültürel alanlarda gelişimini destekler. Studiewell, diğer ülkelerdeki temsilcileriyle birlikte bu ülkelere gelen öğrencilerin her türlü ihtiyaçlarının karşılanmasına yardımcı oluyor. Bu durum öğrenci ve veliler için ayrı bir avantaj sağlamaktadır. Velilerinden uzak yaşayan öğrencilerin de bu süreci daha kolay atlatmasına yardımcı oluyor.

Barınma İmkanları Studiewell - Ücretsiz Yurt İmkanı - Almanya - Studiewell com

Barınma İmkanları Studiewell – Ücretsiz Yurt İmkanı – Almanya – Studiewell

Tercih Edilen Kurum Studiewell

Yurt dışı kariyer düşünen öğrencilerin tercih ettiği danışmanlık şirketlerinin başında Studiewell gelmektedir. Memnuniyet oranının çok yüksek olduğu öğrencilerin ilk tercih ettiği eğitim danışmanlık firması ile iletişime geçebilirsiniz. Çünkü Studiewell, uzun yıllardır yurt dışı kariyer yapmak isteyen öğrencilerle ilgili faaliyet yürüten sayılı firmalardan bir tanesidir.

Yurt Dışı Kariyer

Sadece öğrencilere danışmanlık vermekle kalmayan firma, öğrencilerin üniversite okuduğu ülkelerde barınma konusunda da yardımcı olmaktadır. Ailelerin de hiç endişe etmeden gönül rahatlığıyla çocuklarını teslim ettiği Studiewell ile kariyer yapmak istiyorsanız iletişime geçebilirsiniz.

Tercih Edilen Kurum - Studiewell - Eğitim - Kariyer - Danışmanlık - Studiewell com

Tercih Edilen Kurum – Studiewell – Eğitim – Kariyer – Danışmanlık – Studiewell

Yurt Dışı Kariyer Yapmak için İletişim

Tek başınıza farklı bir ülkede zorluk yaşayabilirsiniz. Hiç bilmediğiniz bir ülkede üniversite okumak korkutucu gelebilir. Ancak Studiewell ile iletişime geçerek bütün bu zorlukları kolay bir şekilde aşabilirsiniz.

Merkez Adresi:                                                                       
Osmanağa Mah.
Kuşdili Cad.
H. Fazlıoğlu İş Merkezi
No:19 K:3 D:10
Kadıköy, İstanbul

One Comment

  • Ebru dedi ki:

    Gerçekten de bir çoğumuz bu konuda yeterli bilgi sahibi değiliz ve orda okumak biraz zor gibi geliyor. Ama sizin yazılarınızı okuduktan sonra fikrim değişti.

Bir Yanıt bırakın