Skip to main content

Polonya’da Denklik

Polonya’da master yapmak isteyen öğrencilerin farklı arayışlar içerisinde olduğunu biliyor ve çözüm önerilerimizi paylaşıyoruz. Yurt dışında master yapmak isteyen öğrencilerin endişelendiği bazı konulara açıklık getirmek istiyoruz. Aklınızda herhangi bir soru işareti kalmaması için konuyu sonuna kadar okumanızı öneriyoruz.

Polonya'da Denklik - YÖK - Studiewell com

Polonya’da Denklik – YÖK – Studiewell

Aslında engel olarak görülen konuların basit çözümlerinin olduğunu, Studiewell ile iletişime geçerek Polonya`da yüksek lisans (master) yapabilirsiniz. Hem bürokratik konularda hem de barınma konularında size rehberlik yapacak olan eğitim danışmanlık firması, uzman ekipleriyle uzun yıllardır yurt dışında master yapmak isteyen öğrenciler için kolaylıklar sağlamaktadır.

Polonya’da Yüksek Lisans Şartları

Polonya Avrupa`nın eğitim açısından en ekonomik ülkelerinden bir tanesidir. Öğrencilerin bütçelerini çok zorlamayacak, master yaparken aynı zamanda çalışma fırsatlarından yararlanacak birçok imkan sunan Plonya`da master yapmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Polonya'da Yüksek Lisans Şartları - Master Kriterleri - Studiewell com

Polonya’da Yüksek Lisans Şartları – Master Kriterleri – Studiewell

Polonya vatandaşlarından da ekibimize katılan konunun uzmanlarıyla yapacağınız görüşmeler ile konuya hakim olacak, bütün endişelerinizden kurtulacaksınız. Bütün süreç boyunca size rehberlik yapacak olan Studiewell eğitim danışmanlarıyla kariyerinizi planlayacak ve eğitiminizi tamamladıktan sonra da orda çalışabileceksiniz. Peki Polonya`da yüksek lisans (master ) yapmak için hangi şartları yerine getirmek gerekiyor. Web sitemizden alıntı yaparak konuyu detaylandıralım:

Polonya’da üniversite eğitimi almak isteyen adayların lise mezunu olmaları gerekmektedir. Ayrıca öğrencilerin üniversite giriş sınavında başarılı olmaları veya Türkiye’de bir üniversiteye yerleştirilmeleri şartı aranmaz. Polonya üniversiteleri, lisede aldıkları dersler, başarı durumları, nitelikleri ve tercihleri doğrultusunda başvuru kabul etmektedir. Polonya’da üniversite eğitimi İngilizce veya Lehçe olarak tercih edilebilir. Polonya üniversitelerinde lisans eğitimi üç yıl sürmektedir. Bazı mühendislik bölümlerinde bu süre 4 yıla çıkmaktadır. Polonya’da Tıp Eğitimi altı yıl, Eczacılık ve Diş Hekimliği eğitimi ise beş yıl sürmektedir.

Gördüğünüz üzere şartlar oldukça kolaylaştırılmıştır. Yapmanız gereken tek şey karar vermek ve Studiewell ile iletişime geçmektir.

Polonya’da Master Fiyatları

Polonya`da üniversite eğitimi almak isteyen öğrencilerin en çok bu konuyla ilgili sorgulamalar yaptığı Google arama sonuçlarından da anlaşılmaktadır. Normal olan da bu zaten. Ancak hiç endişelenmenize gerek yoktur. Eğitim fiyatları oldukça ekonomiktir.

Polonya'da Yüksek Lisans Fiyatları - Ücretsiz Eğitim - Studiewell com

Polonya’da Yüksek Lisans Fiyatları – Ücretsiz Eğitim – Studiewell

Konaklama için de Studiewell ile iletişimde olacağınız için çok uygun fiyatlara yurtlarda veya öğrenci evlerinde kalabilirsiniz. Dolayısıyla fiyatları sorun etmeden master yapabilir, dilinizi geliştirebilir ve farklı kültürden insanlarla tanışma fırsatını yakalayabilirsiniz. O halde geriye tek şey kalıyor. Aşağıdaki iletişim numaralarımızdan bizimle iletişime geçmek!

Merkez Adresi: Osmanağa Mah. Kuşdili Cad. H. Fazlıoğlu İş Merkezi No:19 K:3 D:10 Kadıköy, İstanbul
Telefon: 0216 349 34 09
WhatsApp TR: +90 552 817 62 52

Yorumlar

  • Arda dedi ki:

    Bence Polonya Avrupa`nın en güzel ülkelerinden bir tanesidir. Ben orda master yaptım. Hem gezdim hem çalıştım hem de okudum. Ailemden ek destek de almadım çünkü Studiewell vardı.

  • Seren dedi ki:

    Polonya eğitim açısından önemli bir yer eğitim için herkese burda master yapmasini öneriyorum

  • Kader dedi ki:

    Polonya harika bir ülke ve aynı zamanda öğrenciler için de oldukça ucuz.

Bir Yanıt bırakın