Skip to main content

Polonya’da Master

Yurtd dışında yüksek lisans yapmak isteyen öğrencilerin önünde çok güzel fırsatlar vardır. Polonya`da yüksek lisans fırsatları konusunda bilgi almak isteyen öğrencilerin Studiewell ile iletişime geçmelerini tavsiye ederiz. Zira uzman eğitim kadrosuyla uzun yıllardır yurt dışına eğitim görmek isteyen öğrencilere danışmanlık veren Studiewell`ın teknik ekibinden destek almalarının faydalı olacağını düşünüyoruz.

Polonya'da Master - Studiewell com

Polonya’da Master – Studiewell

Neden Polonya’da Yüksek Lisans?

Sorunun cevabı aslında çok basit: kaliteli ve İngilizce eğitim. Üstelik barınma konusunda da eğitimcilerden alınacak desteklerin süreç boyunca daha kolaylaştırıcı bir faktör olacağını da unutmayınız. Yurt dışında eğitim almak isteyen ancak barınma konusunda sıkıntı yaşayan öğrencilerin artık endişelenmelerine gerek yoktur. Sıcak bir aile ortamı imkanı sunan, ailenizden uzakta kalmanın hiçbir zorluğunu yaşamadan eğitiminizin devam etmesini sağlayan Studiewell ile iletişime geçmeniz adım atmanız için yeterlidir. Siz bir adım atın gerisini uzmanlarımıza bırakın. Çok keyif alacağınız kariyer yılları sizi beklemektedir. Daha fazla geç kalmayın.

Neden Polonya'da Yüksek Lisans - Studiewell com

Neden Polonya’da Yüksek Lisans – Studiewell

Yabancı Dil Geliştirme Fırsatı

Çok iyi eğitim almış olmasanız dahi akıcı bir şekilde İngilizce konuşmak için birebir diyalogun önemli olduğu hepimizin malumudur. Pratik yapmak ve akıcı konuşmak için iki yılda size sunulacak fırsatları kaçırmayın.

Almanya`da Yüksek Lisans Yapmak

Kariyerinize çok farkı bir ülkede, farklı kültürleri tanıyarak ve Avrupa`nın birçok ülkesini gezerek taçlandırabilirsiniz. Aslında her şey biraz da sizin elinizde. Studiewell sadece yolunuzu aydınlatan bir fener görevi görmektedir. Sizin yolculuğa hazırsanız biz de eğitimcilerimizle size rehberlik yapmaktan büyük mutluluk duyarız.

Yabancı Dil Geliştirme Fırsatı - Studiewell com

Yabancı Dil Geliştirme Fırsatı – Studiewell

Polonya’da Denkliği Olan Üniversiteler

Polonya`da İngilizce eğitim verilmektedir. Uluslararası standarlarda verilen eğitim fırsatlarından yararlanmak için denkliği olan birçok üniversite bulunmaktadır. Polonya`nın önde gelen üniversitelerinden birkaç tanesini aşağıda bilgileriyle paylaşıyoruz.

Üniversite

Varşova Sosyal Bilimler Üniversitesi (SWPS) : Varşova`da kurulmuştur. Psikoloji lisans ve yüksek lisans programları için Polonya’daki en iyi özel üniversite.
Varşova Üniversitesi: Varşova`da kurulmuştur. Özellikle sosyal bilimlerde yüksek dünya sıralamasında çok iyi.
Wroclaw Ekonomi Üniversitesi: Wroclaw`da kurulmuştur. Yıllık 2.500 Euro’ya ekonomi ve işletme eğitimi alınabilen butik bir üniversite.

Polonya`da Yüksek Lisans (Master)

 

Diğer üniversiteler ile ilgili daha detaylı bilgi almak isterseniz web sitemizin ilgili sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Polonya’da Yüksek Lisans Fırsatları İletişim

Polonya’da sınavsız üniversite, Polonya’da üniversite eğitiminin avantajları, Polonya’da eğitim dili, konaklama çözümleri, üniversite yurtları vb. konularda daha detaylı bilgi almak istiyorsanız telefon numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Telefon:
0552 817 62 52
0216 349 34 09

Merkez Adresi:
Osmanağa Mah. Kuşdili Cad. H. Fazlıoğlu İş Merkezi No:19 K:3 D:10 Kadıköy, İstanbul

One Comment

  • Alper dedi ki:

    Polonya’nın zengin kültürüne ve dostça atmosferine de hayran kaldım. Bu deneyimi yaşamak isteyenlere kesinlikle öneririm

Bir Yanıt bırakın