Skip to main content

Polonya`da Yüksek Lisans

Polonya`da master fırsatları ile ilgili detaylı bilgi almak istiyorsanız Studiewell danışmanlık firmasıyla iletişime geçebilirsiniz. Avrupa Birliği üyesi olan Polonya, eğitim konusunda çok cazip imkanlar sunmaktadır. Birçok Avrupa Birliği ülkesine göre daha ekonomik olan eğitim giderleri öğrencilerin ilgisini bu ülkeye yöneltmesine sebep oldu. Yaz sezonunda kayıt döneminin başladığı üniversitelere kayıt yapmak için tam zamanı! Siz de Polonya`da yüksek lisans (master) yapmak istiyorsanız daha fazla beklemeden hemen Studiewell ile iletişime geçin.

Polonya'da Yüksek Lisans - Studiewell com

Polonya’da Yüksek Lisans – Studiewell

Uzun yıllardır yurt dışında eğitim görmek isteyen öğrencilere danışmanlık hizmeti veren Studiewell eğitim kariyer ve danışmanlık firması ile kariyerinize başka bir ülkede devam etme fırsatını kaçırmayın.

Polonya`da Yüksek Lisans(Master)

Sizi bekleyen büyük fırsatlardan yararlanmak, yurt dışı tecrübesi yaşamak ve İngilizcenizi geliştirmek istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin.

Polonya`da Eğitim Ücretli Mi?

Polonya`da yüksek lisans-master eğitimi ücretlidir. Ama çok sembolik rakamlara tekabül etmektedir. Öğrencilerin alacağı burslarla maddi olarak hiçbir zorluk yaşamadan eğitim sürecini tamamladıklarını söyleyebiliriz. Öğrencilerin eğitimlerine büyük önem veren Polonya, dünyanın birçok ülkesinden öğrencileri misafir etmektedir.

Polonya'da Eğitim Ücretli Mi - Studiewell com

Polonya’da Eğitim Ücretli Mi – Studiewell

Eğitim dilinin ağırlıklı olarak İngilizce olduğu ülkede, mezun olan öğrenciler diplomalarıyla Türkiye`de de aynı denklikte çalışmaya hak kazanmaktadır. Lisans eğitiminin 3 yıl olduğu ülkede bazı mühendislik bölümleri için bu süre 4 yıla çıkmaktadır. Polonya`da herhangi bir üniversiteye yerleşmek için lise mezunu olmanız yeterlidir. Türkiye`deki gibi üniversiteye giriş sınavı şartı aranmaz. Öğrenciler yetenekleri doğrultusunda üniversitelere yerleştirilir.

Polonya`da Master Fırsatları Nelerdir?

Yüksek lisans (master) yaptıktan sonra Polonya`da iş imkanlarından faydalanabilirsiniz. İş kariyerinizi yurt dışında devam ettirebilir, Türkiye, ye döndükten sonra iş başvurularında avantaj elde edebilirsiniz.

Polonya`da Master Fırsatları - Studiewell com

Polonya`da Master Fırsatları – Studiewell

Yurt dışında edindiğiniz tecrübe ile kariyer basamaklarını çok daha hızlı atlayabilir, alacağınız yüksek ücretlerle konforlu bir yaşam sürebilirsiniz. Studiewell web sitesinin ilgili sayfalarını ziyaret ederek konu hakkında çok daha detaylı bilgi elde edebilirsiniz. Polonya`da yüksek lisans(master) yapmak hiç de zor değil çünkü Studiewell ile artık evinizde gibi geçirebileceğiniz bir ortam mevcuttur. Yurt dışında ilgili ülkelerden de uzmanları kadrosuna dahil ederek, öğrencilerin uyum sürecini daha kolay atlamalarını sağlayan danışmanlık firması size sadece bir telefon uzaklıktadır.

Polonya`da Master Fırsatları için İletişime Geçin

Polonya`da yüksek lisans(master) yapmak istiyorsanız web sitemizdeki iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Telefon:
0552 817 62 52

Merkez Adresi:
Osmanağa Mah. Kuşdili Cad. H. Fazlıoğlu İş Merkezi No:19 K:3 D:10 Kadıköy, İstanbul

Yorumlar

 • Sude dedi ki:

  Polonya harika bir ülke. Hem de çok ucuz.

 • Ferdi dedi ki:

  Polonya’daki master deneyimi benim için unutulmaz bir deneyim oldu ve kariyerim için büyük bir artı sağlayacağına inanıyorum.

 • Serdar dedi ki:

  Polonya’da master yapmak isteyen herkese bu deneyimi yaşamalarını şiddetle tavsiye ederim

 • Salim dedi ki:

  Polonya’daki üniversitelerin dünya çapında tanınması, çeşitli burs imkanları ve kaliteli eğitim programları beni burada master yapmaya yönlendirdi.

 • Cansel dedi ki:

  Polonya’daki üniversitelerin modern kampüsleri ve donanımlı laboratuvarları, dersleri daha etkili ve verimli bir şekilde takip etmemi sağlıyor.

 • Oğulcan dedi ki:

  Eğer Studiewell hocalarıyla karşılaşmasaydım birçok fırsattan haberim bile olmayacaktı. Sizin sayenizde yurt dışında harika vakit geçirdim.

Bir Yanıt bırakın